Вітаємо декана факультету із вагомими досягненнями!

Декана факультету ветеринарної медицини Полтавського державного аграрного університету, професора кафедри хірургії та акушерства Кулинича Сергія Миколайовича нагороджено Почесною грамотою та нагородним знаком «Науковець року» Української федерації вчених за вагомі здобутки та особистий внесок у розвиток науки України.

Голова Української федерації вчених, академік НАН України Володимир Петрович Семиноженко у привітальному слові відмітив, що наука є головним стратегічним ресурсом розвитку. Саме завдяки науковій спільноті ми можемо інтегруватись у європейський простір як рівноправний партнер.

Тож адміністрація Університету та факультет ветеринарної медицини вітають Сергія Миколайовича Кулинича із вагомими досягненнями та зичать успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, невичерпної життєвої наснаги, професійного зростання та нових звершень! Нехай підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності будуть міцне здоров’я, удача, підтримка родини, друзів і колег!