Вітання співробітників кафедри харчових технологій з Днем працівників харчової промисловості України

В понеділок 18 жовтня 2023 року співробітників кафедри харчових технологій адміністрація університету привітала - з Днем працівників харчової промисловості України. Для привітання завітали ректор Полтавського державного аграрного університету - Олександр ГАЛИЧ, голова профспілкового комітету - Юлія РАДОЧІНА та декан факультету технологій тваринництва та продовольства - Анатолій ШОСТЯ.

Приємним сюрпризом від адміністрації Універститету став - подарунковий сертифікат. Кафедра харчових технологій, щиро вдячна всім за побажання та теплі слова!!!

Безмежно дякуємо ЗСУ за можливість жити і працювати на благо України. Допомагаймо нашим захисникам і захисницям кожен на своєму фронті. Разом до перемоги! СЛАВА УКРАЇНІ!!!