Відкрита лекція за участі стейкхолдерів для студентів 1-го курсу спеціальності 126 Інформаційні системи та технології

17 листопада 2023 року завідувач кафедри інформаційних систем та технологій Юрій Уткін провів відкриту лекцію з дисципліни «Вступ до інформаційних технологій» для здобувачів вищої освіти ступеня бакалавра 1-го курсу за ОПП «Інформаційні управляючі системи» спеціальності 126 Інформаційні системи та технології.

На відкриту лекцію було запрошено першого заступника міського голови м. Карлівки Михайла Кобченка, який розповів про свій досвід роботи та важливість використання інформаційних технологій у діяльності органів управління.

Студенти уважно прослухали лекцію та поставили запитання гостю. Протягом лекції слухачі здобули новий досвід, який зможуть застосувати в подальшій роботі.