Відкрита лекція з дисципліни «Присадибне та фермерське тваринництво»

14 грудня 2022 року доцент кафедри біології продуктивності тварин імені академіка О.В.Квасницького Карунна Тетяна Іванівна провела відкриту лекцію з дисципліни «Присадибне та фермерське тваринництво» на тему: «Технологія виробництва продукції кролівництва. Рибництво».

Під час лекції були розглянуті питання щодо біологічних особливостей кролів та продукції кролівництва, утримання, годівлі, розмноження кролів та відтворення стада, біології, розмноження та розвитку риб, поняття ставового господарства та удобрення ставів, кормової бази і годівлі риби, виробничих процесів та племінної роботи у ставовому господарстві. Лекція була представлена у вигляді презентації, лекційний матеріал був поданий тезисно чітко та лаконічно висвітлений, добре ілюстрований. Відчувалася командна робота з аудиторією, лекція проходила у вигляді діалогу зі студентами. Гості лекції дали позитивну оцінку рівня проведення заняття Карунною Т.І.