Відкрита лекція по бенчмаркінгу від освітнього партнера проєкту «Агрокебети» Agrohub

Тема зустрічі: «Застосування бенчмаркінгу в управлінні агробізнесом: кейси прийняття управлінських рішень на основі результатів бенчмаркінгу»

Безумовно, за сучасних умов бенчмаркінг є вихідною і невід’ємною базою оцінки й обґрунтування планів удосконалення та підвищення результативності вітчизняних підприємств агропродовольчої сфери. У заключній лекції пані Оксана сфокусувала увагу на прикладах практичного використання бенчмаркінгової оцінки та прийняття управлінських рішень для агробізнесу. Зустріч була корисною, змістовною і важливою!

Дякуємо колегам з факультету аграрного менеджменту НУБІП, Олені Ковтун, проєкту «Агрокебети» Agrohub за знання!

Раді будемо новому спілкуванню!