Відбулося урочисте закриття Спартакіади першокурсника ПДАУ

У понеділок, 30 жовтня 2023 року, відбулося закриття щорічної традиційної Спартакіади першокурсника. Спортсмени-першокурсники завзято, з жагою до перемоги понад місяць змагалися за звання бути найкращими і сьогодні, нарешті було оголошено результати. Нагадаємо, що змагання були з чотирьох видів спорту: футбол, волейбол, настільний теніс і шахи.

Після Державного гімну у виконанні народного ансамблю сучасної пісні «Mal-a-xit»,учасників і гостей привітав ректор Полтавського державного аграрного університету Олександр Галич. Також вітальні слова виголосив завідувач кафедри фізичного виховання та спорту Петро Літвінов.

Далі були оголошені та нагороджені переможці та призери змагань.

Футбол
І місце — навчально-науковий інститут економіки, управління, права та інформаційних технологій;
ІІ місце — інженерно-технологічний факультет;
ІІІ місце — навчально-науковий інститут агротехнології селекції та екології.

І місце — навчально-науковий інститут агротехнології селекції та екології;
ІІ місце — факультет обліку та фінансів;
ІІІ місце — навчально-науковий інститут економіки, управління, права та інформаційних технологій.

Настільний теніс
ІІ місце — факультет технологій тваринництва та продовольства;
ІІІ місце — навчально-науковий інститут агротехнології селекції та екології.

Шахи
І місце — факультет обліку та фінансів;
ІІ місце — факультет ветеринарної медицини;
ІІІ місце — факультет технологій тваринництва та продовольства.

Приємною несподіванкою стали подарунки для переможців Спартакіади від нашого стейкхолдера мережі магазинів ТА-DА.

Також відбулося нагородження чоловічої збірної ПДАУ, яка посіла ІІ місце на ХІХ Універсіаді Полтавщини з волейболу, що проходила 16—27 жовтня 2023 року. Це дуже гарний результат, пишаємося нашими студентами!

Родзинкою заходу стали виступи повітряних гімнасток. Закриття Спартакіади відбулося під звуки пісні «Ой у лузі» у виконанні народного ансамблю сучасної пісні «Мал-а-хіт» і бурхливі оплески глядачів, сповнених приємними емоціями.