Відбулося нагородження студентського активу ПДАУ

Наші студенти — гордість Полтавського державного аграрного університету. Саме тому підтримка та відзначення молодіжних ініціатив — важливий крок у посиленні самосвідомості здобувачів вищої освіти.
Сьогодні в урочистій атмосфері ректор ПДАУ Олександр Галич особисто нагородив понад 100 студентів нашого Університету за активну життєву позицію та з нагоди Дня студента. Серед нагороджених — представники студентського Сенату ПДАУ, студентських рад усіх навчально-наукових підрозділів та просто активні студенти.
До привітання долучилися проректори Полтавського державного аграрного університету. Захід пройшов у піднесеному настрої як тих, хто отримав подяку, так і гостей, які дарували щирі оплески нагородженим!