Відбулася перша зустріч з організаційним комітетом 2-ї конференції у рамках реалізації міжнародного проєкту програми Еразмус+ (Грантова угода № 101083023-SuLAWe)

27 березня 2024 року відбулася перша зустріч з організаційним комітетом 2-ї конференції у рамках реалізації міжнародного проєкту програми Еразмус+ (Грантова угода № 101083023-SuLAWe). Від Полтавського державного аграрного університету в обговоренні програми конференції взяли участь декан факультету технологій тваринництва та продовольства Анатолій Шостя і декан факультету ветеринарної медицини Сергій Кулинич. За результатами зустрічі визначено дату проведення конференції, орієнтовні тематики доповідей учасників та заплановано наступну зустріч з узгодження програми конференції  2 травня 2024 року.