Відбулася наукова конференція за результатами вивчення дисципліни «Комунікативний менеджмент»

02.12.2019 року відбулася наукова конференція за результатами вивчення дисципліни «Комунікативний менеджмент». Організатор наукового заходу – доцент кафедри менеджменту факультету економіки та менеджменту ПДАА  Шульженко І.В. Учасники конференції – здобувачі вищої освіти 4 курсу спеціальності 074 Публічне управління та адміністрування, викладачі кафедри менеджменту.

З доповідями виступило 6 здобувачів вищої освіти. Найбільша увага студентів була зосереджена на доповіді Мокляк Лесі, у якій висвітлено питання публічного виступу перед аудиторією. Жваву дискусію серед здобувачів вищої освіти викликала доповідь Науменко Анастасії про ділову атрибутику та одяг, особливості ведення міжнародних ділових перемовин. Про засоби маніпулювання суспільною свідомістю докладно розповіла Янкіна Марина. Цікаву доповідь підготувала Будаква Валерія, яка ознайомила присутніх з особливостями комунікативної функції в діяльності організації. Важлива та пізнавальна інформація прозвучала і в доповідях здобувачів вищої освіти Бабич Ірини та Барановської Ірини.

Аудиторія:

Мітки: