Вебінар «Як підготуватись до написання академічної роботи та перевірки на плагіат»

Викладачі та здобувачі вищої освіти за ОПП Менеджмент підприємства ОПП Бізнес-адміністрування та ОНП Менеджмент кафедри менеджменту ім. І.А. Маркіної вчергове продовжують долучатися до заходів, які популяризують академічну доброчесність в освітньому середовищі. Так, 22 березня 2023 р. за сприяння відділу моніторингу і забезпечення якості освіти ПДАУ та ТОВ «Антиплагіат» долучилися до вебінару «Як підготуватись до написання академічної роботи та перевірки на плагіат».      Зокрема,  спікер Михайло БОГДАН розповів про актуальні питання, які стосуються якісної підготовки наукових текстів, як уникати самоплагіату, а також продемонстрував можливості програмного забезпечення Unicheck.

По завершенню заходу учасники мали можливість задати модератору запитання. До заходу долучилися понад 100 учасників університетської спільноти, що доводить актуальність таких зустрічей.
Дякуємо за організацію пізнавального та цікавого заходу!