Вебінар «Цифрові інструменти Google для освіти»

22 серпня 2022 року викладачі кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін Сизоненко Наталія Миколаївна і Матвієнко Леся Григорівна взяли участь у вебінарі для науково-педагогічних працівників «Цифрові інструменти Google для освіти».  Вебінар відбувся у межах програми «Google Digital Tools for Education», організованої МОН і Google Україна, і діє  протягом 2022/2023 навчального року.

Під час вебінару сертифікована тренерка Google for Education Антоніна Букач висвітлила особливості організації освітнього процесу з використанням Chromebook у професійній діяльності викладача; проаналізувала специфіку застосування цифрових інструментів Google у діяльності закладів вищої освіти тощо.

Участь у вебінарі сприяє формуванню інформаційних компетенцій і якісному застосування викладачами Полтавського державного аграрного університету сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в організації навчального процесу та викладанні навчальних дисциплін.