Вдалий старт: виробнича практика з публічного управління та адміністрування

7 червня 2021 року у здобувачів вищої освіти освітньо-професійної програми Місцеве самоврядування за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування розпочалася виробнича практика (комплексна з фаху), якій передувала клопітка праця з підписання договорів її проведення кафедри публічного управління та адміністрування і, зокрема, відповідальної за проведення практики к. пед. н., доц. Шупти Ірини Миколаївни.

З-поміж баз виробничих практик такі: Cоколівська сільська рада, Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області, КП Полтавської обласної ради  «Полтававодоканал», ГО «Полтавська платформа», Мачухівська сільська рада, Київська районна в м. Полтаві рада, КУ «Агенція місцевого розвитку територіальних громад Полтавського району», ГС «Полтавська асоціація бізнесу», виконавчий комітет Глобинської міської ради, Кобеляцька міська рада, Полтавська державна аграрна академія, Лубенський міський  районний суд  Полтавської області, Інститут механіки імені С. П. Тимошенка Національної академії наук України (м. Київ), Управління соціального захисту населення Подільської районної у м. Полтаві ради, Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Полтавської міської ради (м. Полтава), Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського, Диканська селищна рада, КП «Міський духовий оркестр „Полтава”», Пирятинська міська рада, виконавчий комітет Машівської селищної ради.

Студенти жваво поринули у вир повсякденних турбот, якими так насичене життя органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, комунальних установ тощо. Зі студентами постійно контактує координатор практичної підготовки Ірина Шупта, а також їхні керівники від кафедри публічного управління та адміністрування.

На фото: Максим Гунько та Віталій Щербина разом із Юлією Поповою, директоркою КУ «Агенція місцевого розвитку територіальних громад Полтавського району»

На фото: Євген Гнаток обговорює майбутні проєкти із сільським головою Мачухівської сільської ради Валерієм Білоконем і своєю керівницею від бази практики Любов’ю Шерстюк

На фото: Зеніч Роман і Мосієнко Андрій проходять практику в Глобинській міській раді

На фото: Настя Чайка зі своїм керівником Базюком Сергієм Георгійовичем, секретарем Пирятинської міської ради, обговорює робочі питання та завдання виробничої практики

На фото: Видалася хвилина для фото разом із керівником виробничої практики і в Левченко Анни (Лубенський міський районний суд)

На фото: Олександр Рукавиця виконує завдання програми виробничої практики в Регіональному центрі з надання безоплатної правової допомоги у Полтавській області

Сподіваємося, що вдалий старт дасть можливість  досягти й успішного фінішу!

Аудиторія:

Діяльність: