Вдалий дебют студента у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт

Протягом  2–4 червня 2022 року у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського відбувся другий тур Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 015 Професійна освіта (за спеціалізацією).

Галузева конкурсна комісія розглянула 42 студентські наукові роботи, подані на конкурс, авторами яких стали 32 студенти українських ЗВО та 15 студентів із 12 закордонних закладів освіти, серед яких: University of West London (Англія), Ariel University (Ізраїль), Goethe University Frankfurt (Німеччина), University of Applied Sciences Amberg-Weiden (Німеччина), University of Wroclaw (Польща), Cracow University of Economics (Польща), Vilniaus Gedimino technikos universitetas (Литва), Pavol Josef Šafárik University in Košice (Словаччина), University of Presov (Словаччина) та інші.

За підсумками рецензування галузева комісія обрала 12 найкращих наукових робіт (21 студента), автори яких були визначені переможцями цього конкурсу.

У конкурсі взяли участь здобувачі вищої освіти інженерно-технологічного факультету Полтавського державного аграрного університету, які є членами студентського наукового гуртка кафедри загальнотехнічних дисциплін «Експонета»: Ярослав Волинець, тема роботи «Використання математичного середовища Geogebra до розв’язування задач оптимізації» (наукова керівниця Тетяна Рижкова); Олексій Сльота, тема роботи «Використання інформаційно-комунікаційних технологій у процесі підготовки фахівців-аграріїв до науково-дослідницької діяльності» (наукова керівниця Юлія Овсієнко). За результатами розгляду наукових робіт галузева конкурсна комісія спеціальності 015 Професійна освіта (за спеціалізацією) нагородила дипломом ІІІ ступеня Олексія Сльоту.

Студенти нашого факультету вперше взяли участь у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт. Дебют видався вдалим. Бажаємо їм подальших успіхів у науковій роботі, креативності, енергійності та нових здобутків!

Аудиторія:

Діяльність: