В академії відбувся Ярмарок вакансій

Знайди роботу, яка тобі до душі, і твій виграш складе п’ять днів на тиждень

Джексон Браун

17 квітня 2019 року в Полтавській державній аграрній академії пройшов традиційний «Ярмарок вакансій». Його проведення організували: відділ сприяння працевлаштуванню студентів і випускників Полтавської державної аграрної академії спільно з факультетами.

Починаючи з 2002 року в академії проведення «Ярмарку вакансій» стало доброю традицією. Результатом проведення ярмарку є працевлаштування наших випускників в провідні підприємства Полтавської області та України. Відділ співпрацює з підприємствами, організаціями, установами усіх організаційно-правових форм і форм власності.

Метою заходу є сприяння працевлаштуванню випускників академії, допомогти студентам старших курсів у пошуку місця виробничої (переддипломної) практики. Для роботодавців участь у цьому заході також приваблива, адже можна провести співбесіду та знайти молодих фахівців на вакантні посади.

З привітальним словом до присутніх звернулась ректор академії, професор Аранчій Валентина Іванівна, яка зазначила важливість заходу, що проводиться, наголосила на тому, що в академії ведеться підготовка фахівців за більш ніж 20-ма спеціальностями, які користуються попитом.

Полтавську обласну асоцiaцiю органiв мicцевого самоврядування представив виконавчий директор Микiйчук Володимир Пилипович, який запросив здобувачів вищої освіти приєднатись до активної співпраці.

Заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА, Палiй Олег Борисович зазначив важливicть проведення таких заходiв як для молоді, так і для роботодавців.

Ярмарок відвідали близько 200 студентів та випускників Полтавської державної аграрної академії.

Представники більше ніж двох десятків сільськогосподарських, фінансових, державних підприємств та установ завітали на «Ярмарок вакансій» в академію, щоб поспілкуватися зі студентами. Серед них:

• ТОВ «Агроветгруп»
  • ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат»
  • «ПриватБанк»
  • АТ «Укрсиббанк»
  • Компанія «Аврора»
  • ФОП «On-top extreme»
  • ТОВ «Системи модернізації складів»
  • ПАТ «Полтаваобленерго»
  • ТОВ Вікінг Сервісез Полтавський філіал «Mindy Support»
  • ТОВ «Агрофірма «Маяк»
  • ГУНП в Полтавській обл.
  • Сектор організації відбору та проведення атестування поліцейських
  • Мережа супермаркетів «Сільпо»
  • Полтава Скан
  • Група підприємств «Гло́бино»
  • ТОВ «СПГ-Партнер»
  • ЗАТ компанія «РАЙЗ» Полтавська філія
  • ТОВ «Інтертехінвест»
  • «VET COMFORT», ветеринарний центр
  • Ветеринарна аптека залізничному вокзалі Південний
  • Ветеринарна аптека на Володарського
  • Лубенська міжрайонна лабораторія
  • ПП «Білоцерківська промислова група»
  • ТОВ «Біона».

Офіційну частину заходу завершив народний ансамбль сучасної пісні «Мал-а-хіт».

Студенти мали змогу поспілкуватись з потенційними роботодавцями, пройти співбесіду, ознайомитись з умовами працевлаштування у різних підприємствах та організаціях.

Відділ сприяння працевлаштуванню студентів і випускників Полтавської державної аграрної академії постійно співпрацює з різноманітними організаціями та роботодавцями, надає студентству консультації щодо працевлаштування.

Аудиторія:

Мітки: