«Урок-конференція» на кафедрі публічного управління та адміністрування

4 листопада 2018 р. вперше вчитель математики Полтавського НВК (ЗНЗ-ДНЗ)16 і здобувач вищої освіти за освітньо-професійною програмою Зв’язки з громадськістю спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування Полтавської державної аграрної академії, вчитель-методист Світлана Павлівна Євтушенко провела на базі ПДАА урок математики для учнів 10 класу «урок-конференцію» з використанням принципу предметної інтеграції.

Світлана Павлівна Явтушенко виконує магістерську роботу, присвячену створенню НУШ.

Вчитель за НУШ, це модератор, артист, менеджер та вчитель-предметник, який «може», «знає», «вміє».

На уроці продемонстровано:

• формування математичної компетентності;
  • знання та навички через діяльність;
  • необмежені кордони творчості;
  • генерацію нових ідей, аргументація своєї позиції;
  • демократичність у діях і спілкуванні;
  • вміння чути та бути почутим;
  • інтеграцію навчальних предметів;
  • індивідуалізацію, локалізацію, диференціацію;
  • інноваційні технології.

Присутні на уроці-конференції викладачі та магістранти кафедри публічного управління та адміністрування відкрили і в собі дещо нове, невідоме навіть самому собі.

Кафедра публічного управління та адміністрування всіляко буде підтримувати такі заходи і сприяти співпраці нашого Вишу з колективами шкіл.

Аудиторія:

Мітки: