Удосконалення якості освітніх програм – покращення якості освіти у ПДАУ

У Полтавському державному аграрному університеті постійно працюють над удосконаленням якості освітніх програм. І ось з нагоди зустрічі з академіком Валентином Рибалком було детально проаналізовано зміст освітніх програм першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти  спеціальностей 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва.

Як провідний науковець у галузі свинарства Валентин Павлович ознайомився з комплексами навчальних дисциплін «Технологія виробництва продукції свинарства» та «Інноваційні технології виробництва продукції тваринництва» і надав свої рекомендації щодо їх удосконалення.

Гаранти освітніх програм Лариса Кузьменко і Світлана Усенко вдячні Валентину Павловичу за конструктивний підхід і прагнення до покращення якості освіти в Полтавському державному аграрному університеті.