Участь викладачів кафедри ПУА у форумі щодо інтегрованого розвитку міста

19 квітня 2017 року завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Лозинська Т.М. і доцент кафедри Мирна О. В. брали участь у форумі щодо інтегрованого розвитку міста, організованого Полтавською міською радою та громадською організацією м. Полтави «Інститут розвитку міста».

Форум проводився у форматі роботи дискусійних груп, які напрацювали пропозиції за різними напрямами розвитку міста на довгострокову перспективу.

Інтегрований розвиток міст в Україні – це спільний партнерський проект Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) і Державного секретаріату з економічних питань Швейцарської Конфедерації (SECO).