Участь викладачів і студентів ПДАУ у проєкті «АгрокебетиPRO: навчання, менторство, працевлаштування та підприємництво»

27 квітня 2023 року здобувачі вищої освіти за ОПП Менеджмент підприємства, ОПП Бізнес-адміністрування та викладачі кафедри менеджменту ім. І.А. Маркіної вкотре долучилися до проєкту «АгрокебетиPRO: навчання, менторство, працевлаштування та підприємництво».

Тема сьогоднішньої зустрічі: «Робота компаній з виробництва та продажу ЗЗР та насіння».  Спікер-ментор Олексій СТЕЦЕНКО, директор з продажу напряму ЗЗР компанії «Сингента» в Україні, розповів про особливості роботи великого міжнародного бізнесу та проблеми, які пов’язані з його веденням;  значення компаній з виробництва та продажу насіння і засобів захисту рослин для ведення сільського господарства;  сучасні технології, які використовує компанія «Сингента» (як власні  розробки, так і розробки інших вітчизняних виробників). Також Олексій дав змістовні відповіді на всі запитання стосовно інформаційно-комунікаційних технологій, які наразі використовує компанія, перспективних напрямів розвитку компанії «Сингента» в Україні та можливостей працевлаштування тощо.      Дякуємо спікеру й організаторам зустрічі за надання важливої та корисної інформації про ведення аграрного бізнесу.