Участь викладачів факультету ТВППТ ПДАУ в науково-практичному онлайн-семінарі «Актуальні проблеми фізіології та біохімії тварин»

24 травня 2023 року декан факультету ТВППТ Анатолій Шостя і завідувачка кафедри біології продуктивності тварин Світлана Усенко взяли участь у науково-практичному онлайн-семінарі «Актуальні проблеми фізіології та біохімії тварин», присвяченому 125-річчю НУБіП України, який об’єднав науковців-фізіологів Національного університету біоресурсів і природокористування України, Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького, Полтавського державного аграрного університету, Дніпровського державного аграрно-економічного університету, Сумського національного аграрного університету та Інституту кліматично орієнтованого сільського господарства НААН. Учасники семінару виголосили цікаві й актуальні доповіді. Зокрема, доктор сільськогосподарських наук Анатолій Шостя презентував доповідь на тему «Прооксидантно-антиоксидантний гомеостаз у свиноматок протягом відтворювального циклу».