Участь викладачів факультету ТВППТ ПДАУ в Міжнародній науково-практичній конференції «Вплив змін клімату на здоров’я, добробут і продуктивність сільськогосподарських тварин»

18 травня 2023 року, в м. Одеса в режимі онлайн відбулося засідання Міжнародної науково-практичної конференції «ВПЛИВ ЗМІН КЛІМАТУ НА ЗДОРОВ’Я, ДОБРОБУТ І ПРОДУКТИВНІСТЬ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТВАРИН».

Сільське господарство є найбільш вразливим до коливань та змін клімату, особливо функціонування тваринництва. Тваринництво відіграє важливу роль у забезпеченні глобальної продовольчої безпеки у контексті зміни клімату. Саме питанням впливу кліматичних змін на аграрний сектор України, а отже і на її харчову безпеку розглядали на засіданні Міжнародної науково-практичної конференції.

В конференції приймали участь викладачі кафедри біології продуктивності тварин імені академіка О.В. Квасницького Олена Мироненко та Світлана Усенко.