Участь у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Селекційні аспекти збереження та поліпшення генофонду тварин України»

22 вересня 2022 року професор кафедри технології виробництва продукції тваринництва Павло Ващенко зробив доповідь щодо «Відновлення миргородської породи свиней при використанні сучасних методів селекції», під час участі у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Селекційні аспекти збереження та поліпшення генофонду тварин України», організованій Міністерством освіти і науки України спільно із Українським товариством генетиків і селекціонерів ім. М.І. Вавілова та Державним біотехнологічним університетом.

Впродовж конференції виголосили доповіді з актуальних питань збереження та поліпшення генофонду сільськогосподарських тварин України науковці та науково-педагогічні працівники Державного біотехнологічного університету (А.М. Хохлов, М.Д. Безуглий, І.А. Помітун, В.Г. Прудніков, Т.М. Данілова), Національного університету біоресурсів та природокористування (С.Ю. Рубан), Інституту свинарства і агропромислового виробництва НААН (О.М. Церенюк, В.П. Рибалко, М.Д. Березовський, К.Ф. Почерняєв, Л.П. Гришина, В.Г. Цибенко), Інституту тваринництва НААН (І.В. Ткачова), Державної дослідної станції птахівництва НААН (О.О. Катеринич) та інші. Жвава дискусія після виголошення доповідей засвідчила значний інтерес слухачів до піднятих гострих питань, що набули особливої актуальності у зв’язку із воєнним часом.