УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ «ASSESSING PEOPLE IN THE WORKPLACE: SELF-MANAGEMENT & DEVELOPMENT IN HORECA & TOURISM»

17 жовтня 2023 року доцент кафедри Харчових технологій Вікторія ШЕЛУДЬКО взяла участь у семінарі «ASSESSING PEOPLE IN THE WORKPLACE: SELF-MANAGEMENT & DEVELOPMENT IN HORECA & TOURISM», який проходив у форматі онлайн-зустрічі. Спікеркою заходу була Dr. Elizabeth Ineson із Manchester Metropolitan University (Велика Британія). Нею були висвітлені актуальні питання сфери готельно-ресторанного бізнесу: оцінювання персоналу на робочому місці – селфменеджмент та саморозвиток.

На семінар були запрошені працівники індустрії гостинності, викладачі університетів України та світу, здобувачі вищої освіти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа». Модератором заходу була Катерина Федосова, доцентка кафедри Готельно-ресторанного бізнесу Одеського національного технологічного університету, який відбувся за підтримки LA FONDATION POUR LA FORMATION HÔTELIÈRE.