Участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Animal science: "Sustainable Livestock Production and Animal Welfare"»

17–18 січня 2023 року викладачі факультету ТВППТ Світлана Усенко, Оксана Кравченко і Богдан Шаферівський та здобувачі вищої освіти ступеня магістра Анна Титаренко і Світлана Даніленко взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Animal science: "Sustainable Livestock Production and Animal Welfare"» («Стале виробництво продукції та благополуччя тварин»), організатором якої був Шведський аграрний університет. На конференції були виголошені доповіді з актуальних питань галузі тваринництва: стале виробництво та фактор добробуту тварин; технології виробництва продукції тваринництва; забезпечення сталого промислового рибальства та аквакультури; економічна ефективність виробництва, якість і безпечність продуктів тваринного походження.

Щиро дякуємо організаторам конференції за створення комфортних умов для цікавого й корисного наукового спілкування.