Участь у круглому столі «Стратегування збалансованого розвитку територій країн ЄС: можливості та перспективи впровадження в Україні»

Під час реалізації програми внутрішньої академічної мобільності у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса викладачі навчально-наукового інституту економіки управління, права та інформаційних технологій і здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня за освітньо-професійними програмами Підприємництво спеціальності 076 Підприємництво та торгівля, Маркетинг спеціальності 075 Маркетинг та Економіка спеціальності 051 Економіка в межах вивчення навчальної дисципліни «Збалансований територіальний розвиток в ЄС» взяли участь у круглому столі «Стратегування збалансованого розвитку територій країн ЄС: можливості та перспективи впровадження в Україні», де були представлені результати досліджень, проведених у рамках проєкту «Збалансований територіальний розвиток в ЄС» (BOON), що реалізується за підтримки програми ERASMUS+ Модуль Жан Моне.

Під час проведення круглого столу було заслухано та обговорено програмні доповіді та інформаційні повідомлення:

1.     «Пріоритети збалансованого розвитку територій в країнах ЄС»  (доповідачка Тетяна Орєхова, декан економічного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса, професорка, д. е. н.);

2. «Перспективи адаптації стратегій регіонального розвитку в Україні до пріоритетів розвитку територій в країнах ЄС» (доповідач Ігор Цехановський, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької обласної військової адміністрації);

3. «Практика впровадження проєктів збалансованого розвитку громадами Вінницької області» (доповідачка Єлизавета Савчук, начальниця управління по зв'язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва, проєктної діяльності та сприяння інвестиціям виконавчого апарату Вінницької обласної Ради);

4. «Розвиток малого та середнього підприємництва як рушійна сила структурних перетворень в ЄС» (доповідач Олександр Трегубов, завідувач кафедри підприємництва, корпоративної та просторової економіки ДонНУ імені Василя Стуса, доцент, к. е. н.);

5. «Європейська політика інклюзії в територіальному розвитку» (доповідачка Ольга Дороніна, завідувачка кафедри менеджменту та поведінкової економіки ДонНУ імені Василя Стуса, професорка, д. е. н.);

6. «Комунікації в політиці територіальної згуртованості» (доповідачка Юлія Окуньовська, доцентка кафедри політології та державного управління ДонНУ імені Василя Стуса, к. п. н, доцентка);

7. «Сталий розвиток та захист навколишнього середовища в територіальній політиці ЄС» (доповідачка Світлана Краківська, членкиня Міжурядової групи експертів зі зміни клімату (IPCC)).

Висловлюємо щиру подяку ректору ДонНУ імені Василя Стуса професору Іллі Хаджинову та завідувачу кафедри підприємництва, корпоративної та просторової економіки доценту Олександру Трегубову за надану можливість навчання за програмою внутрішньої академічної мобільності та участі у цікавому заході.

Впевнені, що отримані знання та досвід під час навчання в ДонНУ імені Василя Стуса наші студенти з успіхом реалізовуватимуть у рідному Полтавському регіоні.