Участь студентів спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології» у психологічному тренінгу

Як підтримувати свій емоційний ресурс, бути здоровими та сповненими енергії, незважаючи на всі виклики в нових умовах? Як думати про свої пріоритети? Як вчитися самопізнанню? Як формувати позитивне уявлення про себе? Як виробляти корисні звички? Усі ці та багато інших цікавих питань сьогодення були розглянуті під час тренінгу на тему «Як забезпечити психологічну рівновагу і внутрішній баланс під час карантину», який провели 4 листопада 2020 року керівник психологічної служби доцент кафедри екології, збалансованого природокористування та захисту довкілля ПДАУ, к. х. н. Плаксієнко Ірина Леонідівна та куратор групи доцент кафедри інформаційних технологій, к. т. н. Одарущенко Олена Борисівна.

У жвавому обговоренні взяли участь студенти 1 курсу спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології». Тренінг відбувся завдяки засобу для проведення інтернет-конференцій Google Meet.

Аудиторія:

Діяльність: