Участь факультету ТВППТ у вебінарі «Як підготуватися до написання академічної роботи та перевірки на плагіат»

22 березня 2023 року за сприяння відділу моніторингу і забезпечення якості освіти ПДАУ та ТОВ «Антиплагіат» відбувся вебінар «Як підготуватись до написання академічної роботи та перевірки на плагіат» на якому були присутні куратори та студенти факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва різних рівнів вищої освіти.

Зокрема, спікер Михайло БОГДАН розповів про актуальні питання, які стосуються якісної підготовки наукових текстів, як уникати самоплагіату, а також продемонстрував можливості програмного забезпечення Unicheck.

По завершенню заходу учасники мали можливість задати модератору запитання. До заходу долучилися понад 100 учасників університетської спільноти, що доводить актуальність таких зустрічей.
Дякуємо за організацію пізнавального та цікавого заходу!