Участь факультету ТВППТ у святковому заході "Квиток у майбутнє"

Сьогодні у Полтавському державному аграрному університетІ відбувся святковий захід "Квиток у майбутнє". Вступники та гості нашого свята мали унікальну нагоду переконатись у дружній атмосфері ПДАУ, ознайомитися зі спеціальностями, з неповторним кампусом і потужною матеріально-технічною базою, поспілкуватися з представниками всіх факультетів і кафедр.

Факультет ТВППТ частував відвідувачів і гостей свята різноманітним асортиментом твердих сирів виробництва ФГ «Добро Крафт», що є стейкхолдером спеціальності 204 Технологія виробництва і переробка продукції тваринництва, а також проводив оцінку смакових якостей нашого національного продукту — сала миргородської породи свиней.

Зона спілкування з тваринами у віварії факультету викликала шквал позитивних емоцій у дітей. Тут вони змогли не лише познайомитися з тваринами, а й погодувати їх заздалегідь підготовленими кормами.

А після закінчення майстер-класу з виготовлення свічок із вощини діти понесли до своїх домівок зроблені власноруч свічки.