Участь факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва ПДАУ у заході «Тиждень академічної доброчесності»

Полтавський державний аграрний університет приділяє значну увагу дотриманню правил і принципів академічної доброчесності в освітньо-науковому процесі. У рамках заходу «Тиждень академічної доброчесності» доцентка кафедри годівлі та зоогігієни сільськогосподарських тварин Наталія Чижанська провела лекцію «Антиплагіатні системи та їх застосування».
З метою поширення практичних знань і навичок щодо впровадження основних принципів академічної доброчесності були розглянуті актуальні питання застосування антиплагіатних програм для здобувачів вищої освіти 1 та 2 курсу навчання факультету ТВППТ, а також види порушень академічної доброчесності.

Під час лекції було продемонстроване використання антиплагіатних програм, доступних сьогодні.

Присутні на лекції отримали нагоду поділитися досвідом та обговорити важливі для себе питання, почути критичні відгуки та презентувати власні напрацювання, що стосуються академічної доброчесності.