«У сестер» — сімейна мережа закладів української кухні

«У сестер»  — сімейна мережа закладів української кухні
4 липня 2023 року здобувачі вищої освіти за ОПП Менеджмент підприємства  спеціальності 073 Менеджмент ПДАУ в рамках навчальної практики відвідали піцерію «У сестер», що являє собою «сестринську» сімейну мережу закладів української кухні та є справжнім символом української кулінарії та  гостинності.
До складу сімейної мережі входять: кафе української кухні «У сестер», що у Хоролі, український ресторан «ГарбузиК» у Києві, кафе швидкого харчування в центральному офісі «Лукойл-Україна», піцерія «У сестер» в Полтаві, готель «Замок» в Хоролі, садиба «У сестер» у смт Східниці Львівської області та ресторан «U siostr” у Варшаві.Екскурсію студентам провела адміністраторка закладу котра детально розповіла історію розвитку сімейної мережі, про традиції, особливості ведення ефективної роботи в умовах воєнного стану та дала корисні поради щодо управління закладом, які студенти зможуть використати для свого професійного розвитку.
Висловлюємо щиру вдячність працівникам піцерії «У сестер» за надану можливість здобути цінний досвід!