У ПДАУ відбувся День відкритих дверей

20 січня у Полтавському державному аграрному університеті було вельми людно. Старшокласники, які планують вступ до ЗВО цього року, та їхні батьки мали змогу дізнатися про перспективи навчання у ПДАУ та структурних підрозділах-коледжах,  познайомитися з нашими партнерами-стейкхолдерами.

Експозиції підготували всі навчально-наукові підрозділи ПДАУ:

• навчально-науковий інститут економіки, управління, права та інформаційних технологій (ННІ ЕУПІТ);
  • навчально-науковий інститут агротехнологій, селекції та екології (ННІ АСЕ);
  • інженерно-технологічний факультет (ІТФ);
  • факультет ветеринарної медицини (ФВМ);
  • факультет обліку та фінансів (ФОФ);
  • факультет технологій тваринництва та продовольства (ФТТП).

Також колоритні презентації своїх закладів зробили й відокремлені структурні підрозділи ПДАУ:

• Фаховий коледж управління, економіки і права;
  • Аграрно-економічний фаховий коледж;
  • Березоворудський фаховий коледж;
  • Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж;
  • Хорольський агропромисловий фаховий коледж;
  • Лохвицький механіко-технологічний фаховий коледж;
  • Хомутецький фаховий коледж.

Викладачі та студенти Університету розповіли гостям про переваги навчання, можливості для подальшого проходження виробничих практик і працевлаштування, що вкрай важливо для вступників і їхніх батьків. Присутні дізналися про можливість опанувати будь-яку із 60 освітніх програм, із яких 28 — бакалаврського рівня, 26 — магістерського і 7 — рівня доктора філософії.