У ПДАУ відбулися змагання з настільного тенісу

У Полтавському державному аграрному університеті у середу, 3 травня, проведено Кубок декана факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва з настільного тенісу серед студентів і викладачів цього навчального підрозділу. Організували змагання співробітники кафедри фізичного виховання і спорту.

• Серед працівників факультету перемогу здобув Іван Гловацький, друге місце посів Анатолій Шостя, а третє —  Віктор Слинько.
  • Серед студентів золото виборов В'ячеслав Шевчик, срібло отримав Олег Коваленко, а бронзовим призером став Дмитро Тараненко.
  • Серед студенток перемогла Надія Картакай, другою стала Катерина Лашко, а третьою — Валерія Грідіна.

Також у рамках цієї спортивної події  майстер-клас з настільного тенісу провів майстер спорту України, випускник ТВППТ Роман Малинка. Він  зі своїм товаришем Олегом Шалімовим  продемонстрували справжню красу професійного настільного тенісу.