Тривають екскурсії полтавських школярів у ПДАУ

Полтавський державний аграрний університет прийняв чергову делегацію учнів, які пройшли цікавий та інформативний ознайомчий квест, що складався із 6 тематичних локацій, які відповідають кожному з наших навчально-наукових підрозділів:

- навчально-науковий інститут економіки, управління, права та інформаційних технологій,
- навчально-науковий інститут агротехнологій, селекції та екології,
- інженерно-технологічний факультет,
- факультет ветеринарної медицини,
- факультет обліку та фінансів,
- факультет технологій тваринництва та продовольства.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Цього разу до Університету завітали допитливі учні КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24 Полтавської міської ради Полтавської області", щоб особисто побачити мальовничу територію ПДАУ, ознайомитися з освітніми можливостями та перспективами працевлаштування наших випускників.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
З юними гостями зустрілися працівники Університету та представники студентського Сенату, які у веселій, легкій, невимушеній атмосфері провели екскурсію та допомогли актуалізувати знання, вміння та досвід учнів!
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Запрошуємо всіх школярів, учителів і батьків завітати до нас!
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
У ПДАУ ви, безперечно, знайдете своє!