Тренінг психологічної служби для першокурсників спеціальності 035 Філологія

Сьогодні оволодіння soft skills є необхідною умовою становлення гармонійної успішної особистості. У цьому мали змогу переконатися студенти першого курсу спеціальності Філологія, відвідавши цікавий тренінг, який провела представниця психологічної служби ПДАУ, кандидатка педагогічних наук, доцентка Алла Михайлівна Ільченко. Захоплююча розповідь Алли Михайлівни про особливості світогляду людини, про опанування основними гнучкими навичками викликала жваве обговорення в аудиторії. Кожен намагався оцінити власний рівень сформованості soft skills, визначав шляхи самовдосконалення. З особливим захватом здобувачі вищої освіти виконували ігрові завдання, спрямовані на розвиток креативних здібностей.

Час минув непомітно в умовах теплої атмосфери заходу та довірливої бесіди. Студенти висловили бажання й надалі проводити подібні зустрічі, щоб мати змогу розглядати проблеми, які бентежать сучасну молодь.