Теорія та практика публічного управління та адміністрування

11 грудня 2019 року на базі кафедри публічного управління та адміністрування відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Місцеве самоврядування в Україні: теорія та практика».

У конференції взяли участь викладачі та здобувачі вищої освіти спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування.

Відкриття наукового заходу розпочалося з привітальних слів ректора ПДАА Валентини Іванівни Аранчій, декана факультету економіки та менеджменту Олександра Анатолійовича Галича та завідувача кафедри публічного управління та адміністрування Тамари Миколаївни Лозинської.

Змістовне обговорення питань місцевого самоврядування відбулося у форматі практично зорієнтованих доповідей поважних гостей:

Рябоконя Олексія Петровича, заступника голови Асоціації ОТГ, Пирятинського міського голови ОТГ;

Козаченко Юлії Михайлівни, начальника відділу комунікацій та право просвітництва Регіонального центру з надання БВПП у Полтавській області;

Лещенка Івана Васильовича, голови Білоцерківської сільської ОТГ;

Попової Юлії Михайлівни, директора Комунальної Установи «Агенція місцевого розвитку територіальних громад Полтавського району» тощо.

Дискусійне обговорення питань щодо сталості реформи децентралізації та ролі органу місцевого самоврядування в цьому процесі, наслідків децентралізації щодо розвитку Білоцерківської ОТГ, сучасних інструментів розвитку ОТГ, співпраці бізнесу та місцевого самоврядування викликало жвавий науковий інтерес.

Можна вважати, що мета роботи наукового зібрання – висвітлення актуальних проблем місцевого самоврядування й пошуку шляхів їх розв’язання із залученням зусиль науковців, аспірантів, представників органів влади, громадських діячів України, які досліджують трансформацію управління місцевим розвитком в умовах децентралізації влади – досягнута.

Аудиторія:

Мітки: