Студенти першого курсу спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології» здобули призові місця

Минулий робочий тиждень кафедри інформаційних систем та технологій Полтавської державної аграрної академії завершився новою цікавою подією. За участю студентів першого та другого років навчання спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології» відбувся I етап Всеукраїнської студентської олімпіади серед студентів економічних та технічних закладів вищої освіти України з навчальної дисципліни «Математика».

Студенти із захопленням розв’язували завдання різного рівня складності. Призові місця здобули студенти першого курсу Ілієш Олександр, Федорченко Марк, Хухро Ігор та другого курсу Гриців Олексій, Запека Марія. Бажаємо їм успіху в II етапі олімпіади, проведення якого заплановано на базі Сумського державного університету в період 14-17 травня 2019 р.

Аудиторія:

Мітки: