Студенти ПДАУ змагатимуться за першість у спартакіаді

11 березня відбулося урочисте відкриття щорічної міжфакультетської спартакіади серед здобувачів вищої освіти Полтавського державного аграрного університету. Цьогоріч змагання проходитимуть з чотирьох видів спорту: волейболу, настільного тенісу, шахів і футболу.

З вітальним словом до учасників звернувся проректор з науково-педагогічної, наукової роботи Олег Горб. Він привітав усіх з початком спартакіади, побажав учасникам вдалих стартів, чесної боротьби та перемог. Здорова молодь – це запорука успішного майбутнього нашого університету та всієї країни!

Також учасників спартакіади привітав завідувач кафедри фізичного виховання та спорту Петро Літвінов. Він побажав спортсменам успіхів і зазначив, що спартакіада – це чудова нагода для студентів продемонструвати свою спортивну майстерність і гідно представити свій факультет.

Метою спартакіади є відбір кращих студентів і формування  сильних команд для представлення нашого університету на обласних і всеукраїнських змаганнях.
Бажаємо всім учасникам спартакіади успіхів у змаганнях!

Нехай переможуть найсильніші!