Студенти ПДАУ взяли участь у легкоатлетичному забігу з нагоди Міжнародного дня студентського спорту

Сьогодні, 20 вересня, в Полтавському державному аграрному університеті відбувся захід, що не тільки підтримав фізичну активність, а й сприяв єднанню студентської спільноти, — легкоатлетичний забіг з нагоди Міжнародного дня студентського спорту.

Захід організував колектив кафедри фізичного виховання і спорту під керівництвом Петра Літвінова, він був проведений у рамках ініціативи Президента України "Пліч-о-пліч".
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
До проведення заходу долучилася адміністрація ПДАУ на чолі з ректором Університету Олександром Галичем.

Спортивну подію супроводжували виступи Народного ансамблю сучасної пісні «Мал-а-хіт».
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Загалом у легкоатлетичному забігу взяло участь понад 50 учасників. Призові місця розподілилися таким чином:

серед хлопців:

І — Максим Сидоренко,
ІІ — Владислав Вахін,
ІІІ — Максим Бобровський;
серед дівчат:

І — Дарина Карпенко,
ІІ — Вікторія Гнатко,
ІІІ — Надія Картакай.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Вітаємо наших переможців і призерів!
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Проте у цих дружніх змаганнях переміг кожен учасник, оскільки заняття спортом формує необхідні лідерські якості, наповнює людину силою та ентузіазмом, що необхідно кожному свідомому громадянину.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Захід укотре продемонстрував усім, що спорт об'єднує нас, а разом ми здатні на великі звершення!

Більше фото>