Студенти ПДАУ перемогли на чемпіонаті України з боротьби U23

19–22 січня в с. Баранинці Ужгородського району відбувся чемпіонат України з греко-римської, вільної та жіночої боротьби серед дорослих віком до 23-х років. Студенти Полтавського державного університету достойно представили не тільки наш навчальний заклад, а й усю Полтавщину.

Студент третього курсу спеціальності Менеджмент Микита Моргун виборов І місце у ваговій категорії 74 кг і пройшов відбір до чемпіонату Європи, який триватиме в румунському місті Бухарест протягом 13—19 березня.
Інший наш студент, третьокурсник спеціальності Агроінженерія Іван Примаченко посів ІІ місце у ваговій категорії 97 кг.

Пишаємося нашими чемпіонами, бажаємо їм успіхів у подальшій спортивній кар'єрі та професійній діяльності!