4 квітня 2018 року на базі кафедри публічного управління та адміністрування факультету економіки та менеджменту відбувся круглий стіл «Стратегічне планування розвитку громад: співпраця закладів вищої освіти та органів публічної влади».

Модератор круглого столу: Лозинська Тамара Миколаївна, доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Полтавської державної аграрної академії.

З вітальним словом виступили:

Горб О. О., проректор з науково-педагогічної, наукової роботи Полтавської державної аграрної академії;

Галич О. А., декан факультету економіки та менеджменту Полтавської державної аграрної академії.

З доповідями виступили:

1. Лозинська Тамара Миколаївна, доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування ПДАА – “Досвід співпраці кафедри публічного управління та адміністрування з організаціями публічної сфери управління щодо стратегічного планування розвитку громад”.

2. Медвідь Вікторія Юріївна, доктор економічних наук, професор кафедри економіки Сумського національного аграрного університету – “Кадрові питання в ОТГ та необхідність підготовки фахівців з регіонального менеджменту”.

3. Білокінь Валерій Васильович, голова Мачухівської сільської об’єднаної територіальної громади Полтавського району Полтавської області –“Практичний досвід створення Мачухівської сільської ОТГ Полтавського району”.

4. Гриценко Оксана Олексіївна, заступник голови Плавинищенської сільської ради Роменського району Сумської області – “Використання історико-культурної спадщини для промоції та розвитку території Плавинищенської сільської ради Роменського району”.

5. Глазов О. М., депутат Полтавської міської ради та виконавчого комітету, менеджер проектів Комунальної організації «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради.

6. Александрова Алла Миколаївна, голова Верхньосироватської ОТГ Сумського району Сумської області – “Особливості формування Верхньосироватської ОТГ Сумського району Сумської області”.

Під час круглого столу були обговорені також такі питання:

1. Досвід Сумського аграрного університету із розширення джерел фінансування підготовки  магістрів за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування».

2. Змістовне наповнення навчальних програм підготовки фахівців за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування».

3. Стратегічне планування як фахова компетентність магістра з публічного управління та адміністрування.

,

В другій половині дня відбулося виїзне засідання круглого столу на базі Білоцерківської сільської ОТГ.

Мітки:

Діяльність: