Співпраця із Малою академією наук продовжується

12-13 лютого 2022 року на баз Полтавського державного агарного університету відбувся ІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Від ННІ АСЕ працювали секції: АГРОНОМІЯ; СЕЛЕКЦІЇ ТА ГЕНЕТИКИ; ГЕОГРАФІЯ ТА ЛАНДШАФТОЗНАВСТВО; ГЕОІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ ТА ДИСТАНЦІЙНЕ ЗОНДУВАННЯ ЗЕМЛІ; ГЕОЛОГІЯ, ГЕОХІМІЯ ТА МІНЕРАЛОГІЇ; ХІМІЇ; ГІДРОЛОГІЇ, КЛІМАТОЛОГІЇ ТА МЕТЕОРОЛОГІЇ;  ЕКОЛОГІЇ; ЛІСОЗНАВСТВА.

Під час роботи секцій було заслухано результати науково-дослідницьких робіт, що були представлені у вигляді постерів та презентацій.

З-поміж учасників конкурсу визначено найкращі наукові роботи, у яких відзначено різноманітний тематичний аспект наукових проектів.

Також була проведена профорієнтаційна робота: учням показано інформаційний фільм про наш заклад вищої освіти, а після закінчення школи їх запрошено до вступу у ПДАУ.

Діяльність: