Співпраця факультету ТВППТ з Полтавським обласним еколого- натуралістичним центром учнівської молоді

19 грудня 2022 року доцент кафедри біології продуктивності тварин імені академіка О. В. Квасницького Богдан Шаферівський і здобувачі вищої освіти ступеня бакалавра відвідали Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, де цікаву та змістовну екскурсію провели керівниця гуртка «Цікава зоологія» Наталія Варига, завідувачка відділу біології та методичної роботи Людмила Бражник, завідувачка відділу сільського господарства Ірина Пугачова.

Здобувачі вищої освіти із великим інтересом ознайомились із роботою відділу сільського господарства, який координує дослідно-експериментальну роботу, надає інформаційно-методичну допомогу керівникам гуртків натуралістичного та сільськогосподарського профілю.

На території зоолого-тваринницької бази закладу є крільчатник, пташник, вольєри для утримання свійських і диких тварин. На базі утримується 15 видів тварин і птахів сільськогосподарського та декоративного призначення.

Викладачі ПДАУ плідно співпрацюють із Полтавським обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді, надають науковий супровід обдарованій учнівській молоді Полтавщини, а його кращі вихованці щороку поповнюють ряди студентської молоді Полтавського державного аграрного університету.