Секційне засідання ННІ ЕУПІТ у рамках 55-ї науково-методичної конференції викладачів і аспірантів «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ВИЩОЇ ОСВІТИ»

22 лютого 2024 року відбулося секційне засідання навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій у рамках 55-ї науково-методичної конференції викладачів і аспірантів «Актуальні питання забезпечення якості вищої освіти».

Голова секційного засідання – к. е. н., доцентка Сердюк Ольга, секретар – к. е. н., доцентка Михайлова Олена. На методичну конференцію викладачі навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій подали  тези 33-х доповідей, у яких висвітлено актуальні питання забезпечення якості вищої освіти.

На секційному засіданні виступили з доповідями та презентували результати свого дослідження:

асистент кафедри інформаційних систем та технологій Федорченко Марк – «Застосування технологій віртуальної та доповненої реальності в сучасному освітньому процесі»;

к. е. н., доцентка Олійник Аліна – «Кейс-метод у навчальному процесі»;

д. е. н., доцентка Миколенко Інна – «Дотримання принципів академічної доброчесності в орієнтирах підвищення якості освітніх послуг закладів вищої освіти»;

к. пед. н., доцентка Шупта Ірина – «Психологічна стійкість викладача вищого навчального закладу в умовах воєнного стану». Крім того, Ірина Миколаївна провела психологічний тест щодо визначення психологічної стійкості викладача.