Секційне засідання наукової конференції здобувачів вищої освіти ступенів бакалавра та магістра факультету ТВППТ ПДАУ

16 травня 2023 року відбулося засідання секції факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва наукової конференції здобувачів вищої освіти ступенів бакалавра та магістра Полтавського державного аграрного університету за результатами науково-дослідної роботи 2021–2022 років. Упродовж конференції було заслухано 14 доповідей, у яких було висвітлено актуальні питання щодо розробок ефективного ведення тваринництва, зокрема галузі свинарства та молочного скотарства. Здобувачі вищої освіти наголосили на важливості переробної промисловості та значенні здорового харчування людини у воєнний час. Особливу зацікавленість викликали доповіді Гриценко Наталії, Гученка Євгенія, Рязанцева Олега, Даніленко Світлани, Скриннік Вікторії та Соломчак Алли.

Учасники конференції отримали грамоти.