Розвиток студентоцентрованого навчання та формування індивідуальної освітньої траєкторії через академічну мобільність

З метою розвитку студентоцентрованого навчання шляхом формування індивідуальної освітньої траєкторії через академічну мобільність відбулася зустріч декана факультету ТВППТ Анатолія Шості та гарантів ОП Лариси Кузьменко та Світлани Усенко із завідувачкою кафедри товарознавства, біотехнології, експертизи та митної справи ПУЕТ Габріеллою Біртою. Під час зустрічі вони проаналізували зміст освітніх програм спеціальності 204 ТВППТ бакалаврського і магістерського рівнів і детально розглянули навчальні плани спеціальностей 204 ТВППТ (ПДАУ) та 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (ПУЕТ) для реалізації можливості академічної мобільності студентів обох вишів. Наостанок визначили перелік дисциплін для можливої академічної мобільності студентів, які значно доповнили б результати навчання освітніх програм.