Розвиток дуальної освіти з Агроіндустріальним холдингом "МХП"

У рамках розвитку співпраці між Полтавським державним аграрним університетом та Агроіндустріальним холдингом «МХП»  8 листопада 2022 року відбулася ознайомча екскурсія студентів і викладачів Університету на ТОВ «Вінницька птахофабрика», що є одним зі світових лідерів виробництва в галузі.

Під час екскурсії головні фахівці підприємства розповіли про особливості роботи ТОВ «Вінницька птахофабрика» загалом та його окремих відділів, а студенти мали змогу безпосередньо ознайомитись із процесами, що відбуваються на різних етапах виробництва кінцевої продукції.

У кінці екскурсії учасники поділилися своїми враженнями від побаченого та думками щодо переваг працевлаштування на підприємстві європейського рівня із передовими технологіями виробництва та високим рівнем матеріального стимулювання. Окрему увагу було приділено питанням  поєднання навчання та роботи на підприємстві в рамках реалізації елементів дуальної форми здобуття освіти.