Розширене засідання кафедри менеджменту ім. І. А. Маркіної ННІ ЕУПІТ ПДАУ

Наприкінці червня відбулося розширене засідання кафедри менеджменту ім. І. А. Маркіної за участі здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня за освітньою програмою Бізнес-адміністрування та першого (бакалаврського) рівня за освітньою програмою Менеджмент підприємства спеціальності 073 Менеджмент. Ключове питання порядку денного засідання – обговорення результатів навчання здобувачів вищої освіти за програмами академічної мобільності. В підсумку дискусії було прийнято спільне рішення: сприяти зростанню участі колективу кафедри та здобувачів вищої освіти у програмах академічної мобільності, оскільки головним завданням участі в таких програмах є збагачення досвіду щодо інших моделей створення та поширення знань, розширення кола наукових досліджень, обміну досвідом, вдосконалення наявних умінь тощо.  Крім того, тісні зв’язки між кафедрами дають змогу скорегувати освітній процес задля задоволення потреб наших здобувачів.