РОЗПОЧАТО РЕАЛІЗАЦІЮ ПРОЕКТУ «LEARNING UNDER ATTACKS – SUSTAINABLE EDUCATION AT RISK IN UKRAINIAN UNIVERSITIES»

Сучасне освітнє середовище потребує створення і розвиток нових моделей організації навчання та використання інструментів, які пропонують комунікаційні технології.  Наразі назріла нагальна потреба вжити конкретних кроків для підтримки українських студентів та створити доступні та якісні навчальні матеріали із залученням міжнародних експертів із провідних вищих навчальних закладів.
Саму тому, 4 березня 2024 року представниками українських закладів вищої освіти (Полтавського державного аграрного університету,  Національного університету біоресурсів та природокористування України, Одеського державного аграрного університету, Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Д. Моторного) під керівництвом Шведського університету сільськогосподарських наук розпочалась реалізація проекту «Навчання під час атак – стабільна освіта в українських університетах в умовах ризику» (Learning under attacks – sustainable education at risk in Ukrainian Universities). Проект № 01236/2023 реалізується за фінансової підтримки Шведського інститут (SI).

Термін реалізації проекту 24 місяці - з 1 березня 2024 року до 1 березня 2026 року.

Планом реалізації проекту передбачено створення: онлайн-навчальних матеріалів та дидактичних рекомендації; навчальних матеріалів у вигляді відео при застосуванні методу «перевернутого класу»; віртуальної лабораторії; спільних курсів; загальної платформи для використання в практичній роботі.

В рамках проекту передбачена мобільність, як студентів, так і викладачів.