Робоча зустріч з питань академічної мобільності студентів освітньо-професійної програми «Правознавство»

Реалізуючи угоду про співробітництво між Полтавським державним аграрним університетом і Полтавським інститутом економіки і права Університету «Україна», зокрема щодо академічної мобільності здобувачів вищої освіти освітньо-професійної програми «Правознавство», відбулася робоча зустріч зацікавлених сторін.

У відеоконференції взяли участь:

Олександр Галич, директор навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій;

Валерія Осташова, гарант освітньо-професійної програми «Правознавство»;

Олександр Кальян, голова науково-методичної ради спеціальності «Право»;

Ханлар Махмудов, завідувач кафедри підприємництва і права;

Алла Світлична, координатор програм академічної мобільності навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій.

Заклад вищої освіти-партнер  представляли:

Роман Шаровара, перший заступник директора з науково-педагогічної роботи;

Руслан Басенко, завідувач кафедри правознавства та фінансів;

Геннадій Аванесян, доцент кафедри правознавства та фінансів.

На зустрічі обговорили питання документального оформлення перезарахування результатів навчання при змішаній формі навчання та поточні проблеми і виклики сьогодення щодо організації освітнього процесу в умовах карантинних обмежень. Були намічені напрями подальшої співпраці.

Аудиторія:

Діяльність: