Реалізації проєкту 101083023 - SULAWE - ERASMUS-EDU-2022-CBHE «Стале тваринництво та добробут тварин (SULAWE)»

7 червня 2023 року відбулася зустріч партнерів у рамках реалізації проєкту 101083023 - SULAWE - ERASMUS-EDU-2022-CBHE «Стале тваринництво та добробут тварин (SULAWE)». Полтавським державним аграрним університетом, Національним університетом біоресурсів і природокористування України, Львівським національним університетом ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького і Східноукраїнським університетом імені Володимира Даля було презентовано концепції інноваційних центрів передового досвіду для навчання впродовж життя.

Відбулося спільне обговорення представлених концепцій, подальших шляхів роботи, а також презентація програмного забезпечення RISE та можливості навчання персоналу з обговоренням наступних кроків щодо придбання програмного забезпечення та навчання.