Пишаємось яскравим розмаїттям та креативністю наукових здобутків наших студентів!

13 травня 2021 року у форматі відеоконференції з використанням сервісу Google Meet відбулося засідання секції факультету обліку та фінансів Наукової конференції здобувачів вищої освіти за результатами науково-дослідної роботи у 2020 році.

Засідання проходило під керівництвом Зорі Світлани Петрівни, к. е. н., доцентки, доцентки кафедри фінансів, банківської справи та страхування, голови ради молодих учених ПДАА. Координувала засідання секретарка секції Мауер Діана Романівна, здобувачка вищої освіти СВО магістра.

Із вітальним словом до учасників конференції звернулася декан факультету обліку та фінансів Дорогань-Писаренко Людмила Олександрівна, к. е. н., професорка, яка побажала всім учасникам плідної роботи, наснаги та  здобутків у навчанні й науковій діяльності.

Усього на наукову конференцію у секцію факультету обліку та фінансів було подано 71 тезу доповідей. За браком часу від кожної кафедри факультету виступило лише по два доповідачі, щоб найбільш різноманітно та повно продемонструвати учасникам конференції науковий доробок наших здобувачів:

1. «„Партизанський маркетинг“ як інструмент стимулювання продажів» – Ковалевська Катерина Леонідівна, здобувачка вищої освіти СВО бакалавра факультету обліку та фінансів (наукова керівниця Єгорова Олена Володимирівна, к. е. н., доцентка, доцентка кафедри економічної теорії та економічних досліджень).

2. «Історія вибіркового методу» – Цимбал Антоніна Ігорівна, здобувачка вищої освіти СВО бакалавра факультету обліку та фінансів (наукова керівниця Рудич Алла Іванівна, к. е. н., доцентка, доцентка кафедри економічної теорії та економічних досліджень).

3. «Діяльність небанківських фінансово-кредитних установ на фінансовому ринку України» – Ведмідь Марія Олександрівна, Голобородько Віта Віталіївна, здобувачки вищої освіти СВО бакалавра факультету обліку та фінансів (наукова керівниця Бражник Людмила Василівна, к. е. н., доцентка, доцентка кафедри фінансів, банківської справи та страхування).

4. «Особливості державного управління капіталом комерційних банків» – Телятник Максим Юрійович, здобувач вищої освіти СВО магістра факультету обліку та фінансів (наукова керівниця Дроботя Яна Анатоліївна, к. е. н., доцентка, доцентка кафедри фінансів, банківської справи та страхування).

5. «Контроль операцій з електронними грошима» – Донцов Ілля Валерійович, здобувач вищої освіти СВО бакалавра факультету обліку та фінансів (наукова керівниця Пономаренко Оксана Григорівна, к. е. н., доцентка, доцентка кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю).

6. «Облік поточних біологічних активів рослинництва» – Скрипак Максим Олегович, здобувач вищої освіти СВО бакалавра факультету обліку та фінансів (наукова керівниця Тютюнник Світлана Василівна, к. е. н., доцентка, професорка кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю).

7. «Функціонування експресивної лексики в англомовних рекламних текстах» – Кишкар Євгенія Михайлівна, Свічкар Сабіна Магомедівна, здобувачі вищої освіти СВО бакалавра факультету обліку та фінансів (наукова керівниця Сільчук Олеся Василівна, к. п. н., доцентка, доцентка кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін).

8. «Special aspects of translation of «morpheus» by Daryna Shevchenko» – Шевченко Дарина Юріївна, здобувачка вищої освіти СВО бакалавра факультету обліку та фінансів (наукова керівниця Сільчук Олеся Василівна, к. п. н., доцентка, доцентка кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін).

Кожна доповідь викликала жвавий інтерес усіх учасників конференції, які ставили додаткові запитання. Відповіді доповідачів підтверджували високий рівень підготовки та ступінь дослідження наукової проблеми.

Обговорення матеріалів тез доповідей усіх інших учасників здійснювалось у форматі форум-чату, проте це не применшило жвавість наукової полеміки.

Пишаємось яскравим розмаїттям і креативністю наукових здобутків наших студентів, високо оцінюємо рівень їхньої наукової підготовки!

Аудиторія:

Мітки: